Facebook
Youtube
Poster

Piotr Ostrowski

Dzięki wsparciu grupy sponsorskiej został wykonany plan minimum na rok 2006. Nasz zawodnik uzyskał awans do kadry narodowej w kategorii seniorów, dzięki czemu uczestniczył w zgrupowaniach i przygotowaniach reprezentacji polski. W sezonie halowym dwukrotnie wywalczył miejsce w rozgrywce finałowej oraz zdobył dwukrotnie medale w drużynie reprezentacji kraju.Ustanowił rekord okręgu uzyskując 120 pkt na 120 możliwych w rozgrywce finałowej. Na torach otwartych w zawodach międzynarodowych uzyskał 11 miejce (Grand Prix Meksyku) uzyskując 150 pozycję w rankingu światowym jako jeden z trzech klasyfikowanych tam polaków. W zawodach krajowych dobre wyniki w kwalifikacjach tylko raz znalazły potwierdzenie udziałem w finale indywidualnym oraz zdobyciem medalu na Akademickich Mistrzostwach Polski. Poprawa rekordu życiowego o 90 pkt. (fita) w ciągu jednego sezonu startowego dobrze wróży na przyszłość.