15 October 2019, Tuesday
Menu
Special thanks for members of IT cluster
Facebook
Youtube
Poster
23-02-2009 | Informacja prasowa

HMP w łucznictwie: nieoczekiwana triumfatorka

 
Halową mistrzynią Polski w strzelaniu z łuku klasycznego została w Rzeszowie nieoczekiwanie Natalia Leśniak z Łucznika Żywiec. W finale pokonała zdobywczynię Pucharu Świata 2008 Justynę Mospinek (UKS Piątka Zgierz) po barażu.
W meczu o trzecie miejsce broniąca tytułu Małgorzata Ćwienczek (Czarna Strzała Bytom) zwyciężyła Milenę Barakońską (Obuwnik Prudnik) 117:111.

Wśród mężczyzn triumfował Rafał Dobrowolski (Stella Kielce). W finale podopieczny trenera Witolda Pyka pokonał Janusza Byrę (Obuwnik Prudnik) 116:112.
Wyniki halowych MP 2009 w Rzeszowie:
łuki klasyczne kobiet
finał
Natalia Leśniak (Łucznik Żywiec) - Justyna Mospinek (UKS Piątka Zgierz) po barażu
(113:113)
o trzecie miejsce 
Małgorzata Ćwienczek (Czarna Strzała Bytom) - Milena Barakońska (Obuwnik Prudnik)
117:111
   Dalsza kolejność:
5. Ewelina Marszałkowska (Społem Łódź)
6. Agata Bulwa (Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska)
łuki bloczkowe kobiet
finał
Anna Stanieczek (Orlik Goleszów) - Anna Austyn (RKS Marymont Warszawa) 113:112
o
trzecie miejsce 
Joanna Cymkiewicz (Marymont Warszawa) - Barbara Kozłowska (KS Wesoła) 112:109
  
Dalsza kolejność:
5. Katarzyna Szołańska (Strzelec Legnica)
6. Maria Białek (Łucznik Żywiec)
   mężczyzn
   łuki klasyczne
finał
Rafał Dobrowski (Stella Kielce) - Janusz Byra (Obuwnik Prudnik)  116:112
o
trzecie miejsce 
Jacek Proć (Strzelec Legnica) - Adam Baś (Społem Łódź) 118:117
   Dalsza
kolejność:
5. Damian Goły (Łucznik Żywiec)
6. Piotr Nowak (Karima Prząsław)
   łuki bloczkowe
finał
Marcin Szemiot (Talent Wrocław) - Konrad Wojtkowiak (Leśnik Poznań) 116:112
o
trzecie miejsce 
Bogusław Piekarski (Talent Wrocław) - Tomasz Pomorski (Łucznik Żywiec) 112:111
  
Dalsza kolejność:
5. Piotr Czyrski (Talent Wrocław)
6. Ryszard Kowalski (Mazowsze Teresin)
   drużynowo
   kobiety
   łuki
klasyczne
finał
Czarna Strzała - Łucznik Żywiec I 221:220
Czarna Strzała (Małgorzata Ćwienczek,
Joanna Kamińska, Dagmara Janeczek, Wojciechowska Katarzyna)
Łucznik Żywiec I
(Natalia Leśniak, Joanna Rząsa, Wioleta Myszor, Paula Wyczechowska)
o trzecie
miejsce

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - UKS Piątka Zgierz 217:211
Dabrovia Dąbrowa Tarnowska
(Agata Bulwa, Małgorzata Mickiewicz, Katarzyna Mickiewicz, Anna Pacuła)
UKS
Piątka Zgierz (Justyna Mospinek, Aleksandra Róg, Dominika Lubelska, Daria
Ładyńska)
   Dalsza kolejność:
5. Łucznik II Żywiec
6. Obuwnik Prudnik
   łuki bloczkowe
finał
RKS Marymont Warszawa - MGOKiS Dobczyce 205:204
RKS Marymont (Joanna Austyn,
Joanna Cymkiewicz, Justyna Dziedzic, Barbara Okońska)
MGOKiS Dobczyce (Renata
Leśniak, Ewelina Machajska, Ewelina Olesek)
o trzecie miejsce - bez walki
Łucznik Żywiec (Maria Białek, Agnieszka Sobel, Andżelika Rypień, Weronika
Piziurna)
łuki klasyczne
finał
RKS Marymont Warszawa - Łucznik Żywiec  229:228
RKS Marymont Warszawa (Adam
Krenke, Leszek Chojnacki, Jacek Neska, Sławomir Napłoszek)
Łucznik Żywiec (Damian
Goły, Piotr Piątek, Tomasz Cis, Daniel Leśniak)
o trzecie miejsce 
Stella Kielce - Strzelec Legnica 222:221
Stella Kielce (Rafał Dobrowolski, Tomasz
Przepióra, Sebastian Bątor, Arkadiusz Ponikowski)
Strzelec Legnica (Jacek Proć,
Marcin Olszowy, Tomasz Dzikowski)
   Dalsza kolejność:
5. Łucznik Żywiec II
6. Drukarz Warszawa
   łuki bloczkowe
finał
Łucznik Żywiec - KS Leśnik Poznań 221:220
Łucznik Żywiec (Jerzy Więzik, Tomasz
Pomorski, Łukasz Lach)
KS Leśnik Poznań (Dariusz Kraśnicki, Włodzimierz Świgoń, Konrad Wojtkowiak)
o
trzecie miejsce 
Talent Wrocław - Marymont Warszawa 227:226
Talent Wrocław (Marcin Szemiot,
Bogusław Piekarski, Andrzej Domaradzki)
RKS Marymont Warszawa (Dariusz Gawryś,
Krzysztof Sucharkiewicz, Witold Madziar, Tomasz Uss)
   Dalsza kolejność:
5. Mazowsze Teresin
6. Dziesiątka Jaworze
General Sponsors
Media Partners