18 February 2020, Tuesday
Menu
Special thanks for members of IT cluster
Facebook
Youtube
Poster
06-03-2009 | Informacja prasowa

  Szefowa komisji antydopingowej, która rozpoczyna od czwartku (6 bm) prace na hali Podpromie nie dotarła do Rzeszowa. Rejsowy samolot z Frankfurtu nie mógł wylądować, ze wgledu na gęste mgły, ani w Krakowie ani w Katowicach. Pilot, nie widząc innej możliwości zawrócił do miejsca startu.

 

   W związku z tym obowiązki szefa komisji antydopingowej, do czasu przybycia właściwej osoby, pełnił będzie Tom Dielen - FITA.

 

   Komisja antydopingowa rozpoczyna swoją działalność wraz z zakończeniem pierwszej fazy rozgrywek mistrzowskich, tj. po eliminacjach, które wyłoniły 32 osobowe grupy finalistów.

 

   Kłopoty z mgłą na lotniskach towarzyszą mistrzostwom od niedzieli. Złe warunki opóźniły wiele przylotów a ekipa turecka zamiast w Rzeszowie, wylądowała w Poznaniu. Stamtąd dotarła na miejsce zawodów autokarem.

   Także sprzęt niektórych zawodników odbył przed  dotarciem do Rzeszowa przeróżne petregrynacje po świecie i Polsce. Jednakże wszystkie te przygody skończyły się dobrze w na czas.

 

    W sumie mistrzostwa biegną płynnie. Padł rekord świata ustanowiny dwanaście lat temu, uzyskano wiele życiowych rezultatów. Na hali i w mieście zawodów od rana do wieczora króluje łucznictwo. 

General Sponsors
Media Partners