18 February 2020, Tuesday
Menu
Special thanks for members of IT cluster
Facebook
Youtube
Poster
17-07-2007 | Informacja prasowa

Niedziela, 15 lipca,  w Przeworsku należała do  pracowników firmy INSTALATOR. W tym dniu jej załoga świętowała 15 - lecie działalności. Całodniowy piknik zgromadził nie tylko pracowników tej firmy, ale także lokalnych notabli i wielu zaproszonych i zacnych gości.

 Kulminacyjne obchody święta odbyły się na terenie zajazdu Pastewnik. To miejsce, urokliwe i znakomicie położone, świetnie nadaje się dla takich imprez. Urocze zabudowania przypominają o tradycji budowania, sąsiedztwo zamku dodaje splendoru miejscu i imprezie a zieleń trawników i stare drzewa tworzą klimat dla znakomitej zabawy. O kuchni nie ma co mówić trylko palce lizać.

  Korzystając z zaproszenia szefów firmy, zorganizowaliśmy dla uczestników tej godnej zabawy pokazy łucznicze. Strzelali wszyscy. Pan burmistrz i prezesi, zaproszeni szefowie kooperujących z INSTALATOR+em firm, szefowie oraz pracownicy przedsiębiorstwa i ich dziatwa... Nie brakło także strzeleckich amazonek...

  Turniej strzelania  z łuku bloczkowego, jego poziom i wspaniała rywalizacja przyjaźnie zakłóciły zaplanowany artystyczny porządek imprezy. Ale wszystko było okey. Nawet ceramiczy dach bawił się ze strzelcami iwyłapując, radosnym dźwiękiem nagradzał co niektórych.

  Po tej imprezie łukom przybyło wielu zagorzałych fanów. (BT)   

General Sponsors
Media Partners