18 February 2020, Tuesday
Menu
Special thanks for members of IT cluster
Facebook
Youtube
Poster
14-03-2008 | Informacja prasowa
FITA: Rzeszów staje się gotowy

RZESZOW IS GETTING READY - Rzeszów staje się gotowy. Tak zatytułował swoje refleksje obserwator FITA na zawodach I Klubowego Pucharu Świata.

 

I Klubowy Puchar Świata był "próbą generalną" przed halowymi mistrzostwami świata seniorów i juniorów, które w marcu 2009 roku odbędą się w Rzeszowie.

 

Komentarz opisuje  całość przedsięwzięcia, pozytywnie ocenia pomysł takich zawodów i ich przeprowadzenie. Dobrze także prognozuje przyszłorocznym rzeszowskim mistrzostwom świata.Wzbogacony zdjęciem miłej, polskiej łuczniczki stanowi sympatyczną całość. 

 

Do komentarza dołączony jest adres strony www.dutchtarget.com .Jest to strona zawierająca  komplet zdjęć oddających ducha imprezy. W ten sposób FITA stworzyła możliwość porównania galerii zdjęć zamieszczonej przez organizatorów na stronie Komitetu z galerią swojego obeserwatora. Oba te spojrzenia pozwalają na wyobrażenie sobie skali przedsięwzięcia, możłiwości i wielości wrażeń... Przyszłorocznych uczestnikom mistrzostw świata zdjęcia te przybliżają przyjazny Rzeszów, dobrą atmosferę miasta oraz obiektu i jego otoczenia (jb) 

 

Załączone zdjęcie jest jednym z galerii, którą autor Dean Alberga - obserwator FITA w Rzeszowie załączył do komentarza na stronie Federacji. 

General Sponsors
Media Partners