18 February 2020, Tuesday
Menu
Special thanks for members of IT cluster
Facebook
Youtube
Poster
21-09-2008 | Informacja prasowa

     Zakończył się kurs dla instruktorów łucznictwa, którego jednym ze współorganizatorów był Komitet. W budynku klubowym Resovii i na torach łuczniczych sekcji kilkadziesiąt osób z całego kraju mogło certyfikować i pogłębiać swoje umiejętności. 

      We Francji odbyły się otwarte zawody Klubowego Pucharu Świata. jest to przeniesienie zrealizowanego przez Komitet pomysłu z hali na otwarte tory.

       W ramach przygotowań do mistrzostw Rzeszów 2009 Komitet wzbogacił się o telebim. Ekran telewizyjny ma wymiary 3 na 4 m i posiada pełne oprzyrządowanie do prezentacji imprez sportowych, rejestracji wydarzeń i ich odtwarzania, kreowania transmisji poprzez podział płaszczyzny i wyświetlanie kilku obrazów... Premiera odbyła sie na rzeszowkim rynku i pokazała pełny wachlarz możliwości tego "wielkiego telewizora". W krótkim czasie osprzęt zostanie uzupełniony o brakujące elementy i telebim będzie mob ilnym narzędziem promocji łucznictwa.

       Przygotowania do Łuczniczych Halowych Mistrzostw Świata X Seniorów i V Juniorów Rzeszów 2009 wchodzą w decydującą fazę. Do marca 2009 r. zostało już niewiele czasu. Do Lozanny, siedziby FITA przesłany został harmonogram prac oraz ramowy program imprezy.

Na listopad br.planowany jest przyjazd do Rzeszowa wizytatorów FITA.

       Członkowie Komitetu zwracają się do wszystkich z apelem o włączenie się do prac przygotowawczych. Każdy może być animatorem tego wielkiego wydarzenia, każdy pomysł się liczy. Oczekujemy chętnych w siedzibie Komitetu, w budynku klubowym Resovii, w Rzeszowie przy ul. Wyspiańskiego 12. Mistrzostwa to szansa dla Rzeszowa i Podkarpacia, to szansa dla każdego z nas. Możemy zrobić coś na prawdę ważnego. Dla nas wszystkich. Zapraszamy i prosimy o wszelkie sugestie i uwagi. 

General Sponsors
Media Partners